TV’de Spor, 4-10 Temmuz: Wimbledon, Tour de France, MLB, WNBA All-Star Maçı, NBA Yaz Ligi, golf, futbol ve daha fazlası

Aşağıdakiler, kanallar, radyo listeleri ve 4-10 Temmuz 2022 için yerel maçlar ve ulusal spor etkinlikleri için maç saatleri dahil olmak üzere TV’deki sporlara bir bakıştır. Sık kullanılan TV kanal numaraları sayfanın alt kısmında listelenmiştir. Program değişebilir ve/veya kesintiler olabilir. Her zaman Pasifik.

Hafta boyunca güncellemeler için tekrar kontrol edin. Yer imi oregonlive.com/topic/sports%20on%20the%20air hava direklerinde haftalık sporlara kısayol için.

4 Temmuz Pazartesi

Tenis

3 am

ESPN2 – Wimbledon

sabah 5

ESPN – Wimbledon

sabah 8

ESPN2 – Wimbledon

Beyzbol

sabah 8

MLB – Washington’da Miami veya Detroit’te Cleveland (10:00)

sabah 10

MLB – Detroit’te Cleveland veya Boston’da Tampa Bay (11:00)

13:00

MLB – Kansas City Houston’da veya Chicago Milwaukee’de (1:30 pm)

öğleden sonra 3:30

Root, Root Plus — Seattle, San Diego’da

16:00

MLB — St. Atlanta’da Louis veya Cincinnati’de NY Mets

Öğleden sonra 6.30

MLB — Toronto, Oakland veya Colorado, LA Dodgers (19:30)

akşam 7

Eugene, Hillsboro’da, 620-AM

WNBA

16:00

ESPN — Phoenix, Los Angeles’ta

Futbol

18:00

ESPN2 — USL: Colorado Springs’teki San Diego

rekabetçi yeme

sabah 9

ESPNEWS — Nathan’ın Ünlü Sosisli Sandviç Yeme Yarışması

5 Temmuz Salı

Tenis

sabah 5

ESPN, ESPN2 — Wimbledon

Bisiklet sürmek

sabah 5

ABD – Fransa Turu

Beyzbol

13:00

Root, Root Plus — Seattle, San Diego’da

16:00

TBS – Boston’daki Tampa Körfezi

Öğleden sonra 6.30

MLB – Oakland’da Toronto veya LA Dodgers’da Colorado (19:00)

NBA Yaz Ligi

Öğle vakti

NBA – Golden State vs. Miami

14:30

NBA – Sacramento vs. Los Angeles Lakers

16:00

ESPN2 – Memphis vs. Philadelphia

18:00

ESPN2 — Oklahoma City, Utah’ta

6 Temmuz Çarşamba

Tenis

sabah 5

ESPN, ESPN2 — Wimbledon

Bisiklet sürmek

sabah 5

ABD – Fransa Turu

Beyzbol

sabah 10

MLB – Detroit’te Cleveland veya Chicago White Sox’ta Minnesota (11:00)

öğleden sonra 2

MLB – Toronto, Oakland’da

16:00

ESPN-St. Atlanta’daki Louis

akşam 7

MLB – LA Dodgers’ta Colorado veya Arizona’da San Francisco

Eugene, Hillsboro’da, 620-AM

NBA Yaz Ligi

16:00

ESPN2 – Memphis vs. Oklahoma şehri

18:00

ESPN2 — Philadelphia, Utah’ta

WNBA

sabah 10

NBA — Chicago, Minnesota’da

17:00

CBSSN – Washington, Atlanta’da

akşam 7

CBSSN – Las Vegas’ta New York

Futbol

Öğle vakti

ESPN2 — UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası: İngiltere vs. Avusturya

Bowling

17:00

FS1 — PBA: Anthony Division finalleri

7 Temmuz Perşembe

Tenis

sabah 5

ESPN – Wimbledon

sabah 10

ESPN – Wimbledon

Bisiklet sürmek

sabah 5

ABD – Fransa Turu

Beyzbol

11 am

MLB – Houston’da Kansas City veya Cincinnati’de Pittsburgh

16:00

MLB – NY Yankees, Boston veya St. Atlanta’daki Louis

akşam 7

Root, Root Plus — Toronto, Seattle’da

Eugene, Hillsboro’da, 620-AM

NHL

16:00

ESPN — NHL taslağı

NBA Yaz Ligi

öğleden sonra 3

NBA – Oklahoma City vs. Philadelphia

17:00

NBA – Memphis Utah’ta

akşam 7

ESPN-Houston vs. Orlando

akşam 9

ESPN – Portland vs. Detroit

Futbol

Sabah 11.30

ESPN2 — UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası: Norveç vs. Kuzey Irlanda

Golf

05:30

Golf — PGA: İskoç Açık

sabah 10:30

Golf — Şampiyonlar: Kıdemli Oyuncular Şampiyonası

13:00

Golf — PGA: Barbasol Şampiyonası

Dünya Lakros Bayanlar Şampiyonası

16:00

ESPN2 — Yarı Final

18:00

ESPN2 — Yarı Final

Bowling

17:00

FS1 — PBA: Carter Division finalleri

8 Temmuz Cuma

Tenis

sabah 5

ESPN – Wimbledon

Bisiklet sürmek

sabah 5

ABD – Fransa Turu

Beyzbol

16:00

MLB – Boston’da NY Yankees veya Baltimore’da LA Angels

akşam 7

Apple TV+ — Toronto, Seattle’da

MLB – LA Dodgers’da Chicago Cubs veya San Diego’da San Francisco

Eugene, Hillsboro’da, 620-AM

NBA Yaz Ligi

13:00

ESPNU – Dallas vs. Chicago

öğleden sonra 2

NBA – San Antonio vs. Cleveland

öğleden sonra 3

ESPN2 – Charlotte vs. Hindistan

16:00

NBA – Brooklyn vs. Milwaukee

17:00

ESPN2 — Golden State vs. New York

18:00

NBA – Denver vs. Minnesota

akşam 7

ESPN2 – Phoenix vs. Los Angeles Lakers

Futbol

Sabah 11.30

ESPN2 — UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası: Almanya vs. Danimarka

Öğleden sonra 4.30

ESPN – MLS: Philadelphia’da DC

17:00

FS1 — Kadınlar Copa America: Kolombiya vs. Paraguay

akşam 7

ESPN — MLS: LA Galaxy, LA FC’de

FS1 — Liga MX: Juárez, Tijuana’da

Golf

05:30

Golf — PGA: İskoç Açık

sabah 10:30

Golf — Şampiyonlar: Kıdemli Oyuncular Şampiyonası

13:00

Golf — PGA: Barbasol Şampiyonası

Arabalar

öğleden sonra 12:30

FS1 — NASCAR Kamyon Serisi eleme

öğleden sonra 2

FS1 — ARCA Serisi: Ohio 150

Cumartesi 3:30

ESPN2 — Formula 1 antrenmanı

Avustralya Futbol Ligi

Cumartesi 2

FS1 — Fremantle, St. Kilda

9 Temmuz Cumartesi

Tenis

Sabah 6

ESPN – Wimbledon bayanlar finali

öğleden önce 8:30

ESPN – Wimbledon çift erkekler finali

Öğle vakti

ABC – Wimbledon bayanlar finali (bantlanmış)

Bisiklet sürmek

sabah 5

ABD – Fransa Turu

Beyzbol

13:00

FS1 — Cincinnati’deki Tampa Körfezi

16:00

Fox – San Francisco, San Diego’da

akşam 7

KOIN CBS — Eugene, Hillsboro’da, 620-AM

Root, Root Plus — Toronto, Seattle’da

MLB – LA Dodgers’da Chicago Cubs veya Seattle’da Toronto

WNBA

Öğle vakti

ESPN — WNBA 3 puanlık yarışma ve beceri yarışması

NBA Yaz Ligi

öğleden sonra 12:30

NBA – Toronto vs. Philadelphia

13:00

ESPN – Orlando vs. Sacramento

14:30

NBA – Boston vs. Miami

öğleden sonra 3

ESPN2 – Detroit vs. Washington

Öğleden sonra 4.30

NBA – Atlanta vs. Utah

17:00

ESPN2 – Oklahoma City vs. Houston

Öğleden sonra 6.30

NBA – LA Clippers vs. Memphis

akşam 7

ESPN2 – New Orleans vs. Portland

Futbol

Sabah 11.30

ESPN2 — UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası: Hollanda vs. İsveç

13:30

Fox, Fox Deportes — MLS: Seattle’daki Portland, 750-AM, 1150-AM, 93.5-FM

16:00

FS1 — MLS: Nashville, Charlotte’ta

akşam 7

FS1 — Liga MX: Club América, Monterrey’de

Golf

sabah 7

Golf — PGA: İskoç Açık

sabah 9

CBS — PGA: İskoç Açık

Golf — Şampiyonlar: Kıdemli Oyuncular Şampiyonası

Sabah 11.30

NBC – Amerikan Yüzyıl Şampiyonası

13:00

Golf — PGA: Barbasol Şampiyonası

Arabalar

3:30

ESPN2 — Formula 1 antrenmanı

sabah 7:30

ESPN2 — Formula 1 elemeleri

sabah 10:30

FS1 — NASCAR Kamyon Serisi: Ohio 150

öğleden sonra 2

ABD — NASCAR Xfinity Serisi: Atlanta 250

17:00

CBS – SRX Serisi

Dünya Lakros Bayanlar Şampiyonası

sabah 7

ESPNU – Üçüncülük

sabah 9

ESPNU – Final

Karışık dövüş sanatları

öğleden sonra 3

ESPN — UFC Fight Night ön hazırlıkları

18:00

ESPN — UFC Fight Night ana kartı

Boks

18:00

SHO – WBC Şampiyonası: Lara vs. Castaño

10 Temmuz Pazar

Tenis

Sabah 6

ESPN – Wimbledon erkekler finali

sabah 9

ESPN – Wimbledon bayanlar çiftler finali

Öğle vakti

ABC – Wimbledon erkekler finali (bantlanmış)

Bisiklet sürmek

sabah 5

ABD – Fransa Turu

Beyzbol

sabah 10:30

MLB – Atlanta’da Washington veya NY Mets’te Miami

13:00

Root, Root Plus — Toronto, Seattle’da

Eugene, Hillsboro’da, 620-AM

13:30

MLB – San Diego’da San Francisco veya LA Dodgers’ta Chicago Cubs

16:00

ESPN, ESPN2 — NY Yankees, Boston’da, 910-AM/1080-AM

WNBA

sabah 10

ABC — WNBA All-Star Maçı

NBA Yaz Ligi

Öğle vakti

ESPN – Indiana vs. Sacramento

öğleden sonra 12:30

NBA – Philadelphia vs. Brooklyn

öğleden sonra 2

ESPN2 – Chicago vs. New York

14:30

NBA – Washington vs. Anka kuşu

16:00

ESPNU – Denver vs. Cleveland

Öğleden sonra 4.30

NBA – Golden State vs. San antonio

18:00

ESPNU – Minnesota vs. Memphis

Öğleden sonra 6.30

NBA – Charlotte vs. Los Angeles Lakers

Big3 basketbol

Öğle vakti

CBS — 3. Hafta

Futbol

öğleden önce 8:30

ESPN2 — UEFA Kadınlar Avrupa Şampiyonası: Belçika vs. İzlanda

öğleden sonra 3

Twitch — NWSL: Portland, Seattle’da

Golf

sabah 7

Golf — PGA: İskoç Açık

sabah 9

CBS — PGA: İskoç Açık

Golf — Şampiyonlar: Kıdemli Oyuncular Şampiyonası

Sabah 11.30

NBC – Amerikan Yüzyıl Şampiyonası

13:00

Golf — PGA: Barbasol Şampiyonası

Arabalar

Sabah 6

ESPN2 — Formula 1: Avusturya Grand Prix’si

Öğle vakti

ABD — NASCAR Kupası Serisi: Atlanta 400

Bowling

sabah 10

FS1 — PBA: Elias Kupası finalleri

Kadın Futbol İttifakı

11 am

ESPN2 — Pro Ulusal Şampiyonası

Sık kanal numaraları

ABC (Comcast 2; DirecTV 2)

CBS (Comcast 6; DirecTV 6)

NBC (Comcast 8; DirecTV 8)

Fox (Comcast 12; DirecTV 12)

Golf (Comcast 33; DirecTV 218)

Kök (Comcast 34, 734, 1251; DirecTV 687, 688)

Root Plus (Comcast 427, 1253; DirecTV 687-1)

ESPN (Comcast 35; DirecTV 206)

ESPN2 (Comcast 36; DirecTV 209)

CNBC (Comcast 46; DirecTV 355)

truTV (Comcast 51; DirecTV 246)

TNT (Comcast 54; DirecTV 245)

TBS (Comcast 55; DirecTV 247)

ABD (Comcast 58; DirecTV 242)

NFL (Comcast 400, 417; DirecTV 212)

ESPNEWS (Comcast 402; DirecTV 207)

BTN (Comcast 403; DirecTV 610)

FS1 (Comcast 408; DirecTV 219)

FS2 (Comcast 414; DirecTV 618)

Tenis (Comcast 410; DirecTV 217)

ESPNU (Comcast 411; DirecTV 208)

CBSSN (Comcast 412; DirecTV 221)

NBA (Comcast 416, 439; DirecTV 216)

NHL (Comcast 418; DirecTV 215)

MLB (Comcast 419; DirecTV 213)

Pac-12 Oregon (Comcast 420; DirecTV’de mevcut değil)

Pac-12 Ağı (Comcast 421, 720, 1329; DirecTV’de mevcut değil)

SEC (Comcast 425; DirecTV 611)

ACC (Comcast’te yok; DirecTV 612)