Kuzey Teksas seçim sonuçları: Okul bölgeleri

Kuzey Teksas’taki seçmenler, okul yönetim kurulu mütevellilerini seçmek için Cumartesi günü sandık başına gitti ve belediye meclisi adaylarıonaylayıp onaylamamaya karar vermenin yanı sıra Teksas Anayasasında iki emlak vergisi değişikliği.

Bunlar Collin, Dallas, Denton ve Tarrant ilçelerinde seçilen okul yönetim kurulu seçimleri için geçerli oy toplamlarıdır. Tüm oylar sayıldıktan sonra daha eksiksiz sonuçlar elde edilecek.

Not: Bu sayfadaki sayılar manuel olarak girilmektedir ve ekranınızda otomatik olarak güncellenmeyecektir. Güncellemeleri görmek için tarayıcınızı periyodik olarak yenilemeniz gerekecek.

allen

Mütevelli Heyeti Başkanı Amy Gnadt, rakibi Joe Boylan’ı mağlup etti. Kurulun başkan yardımcısı Kelley Rowley, 24 Mayıs’ta rakibi Elle Holland’a karşı ikinci tur seçimlere gidecek. 2. sıra da Sam Abiog ve Christina Cabral arasındaki ikinci turda belirlenecek.

2. sıra

  • Bill Parker: 2.074
  • Sam Abiog: 3108 *
  • Christina Cabral: 2.224 *

4. sıra

  • Amy Gnadt: 4.401 (görevdeki ve yönetim kurulu başkanı)
  • Joe Boylan: 2.610

5. sıra

  • Elle Hollanda: 3.023 *
  • Snober Lakhani: 2.039
  • Kelley Rowley: 2.290 * (görevdeki ve başkan yardımcısı)

* 24 Mayıs ikinci tur seçime gidecek

Arlington

Seçimlerin büyük ölçüde öğretmen maaşlarını artırmaya ve pandemi nedeniyle kayıpları telafi etmeye odaklandığı Arlington’da iki görevli liderliği aldı. Yine de, bir rapora göre, eleştirel ırk teorisi ve maske görevi gibi konular seçmen forumlarında su yüzüne çıktı. KERA.

4. sıra

  • Daphne Jackson: 2.778
  • David Wilbanks (görevdeki): 4.628
  • Anita Scott: 1.552

5. sıra

  • Kelly R. Burke: 3.672
  • Justin Chapa (görevdeki): 5.489

Carroll (Güney Gölü)

Southlake’te, muhafazakar Southlake Aileleri siyasi eylem komitesi tarafından desteklenen iki aday, Alex Sexton ve Andrew Yeager, iki okul yönetim kurulu üyeliği için önemli liderlikler aldı. Yeager, Carroll ISD için Place 7’yi temsil ediyor Kasım ayında koltuk için özel bir seçim kazandığından beri.

6. sıra

  • Laura Durant: 1.458
  • Alex Sexton: 4.164

7. sıra

  • Stephanie Williams: 1.493
  • Andrew A. Yeager: 4.150

Carrollton-Çiftçiler Şubesi

En çok oy alan ilk üç kişi seçilecek.

  • James Allen: 1.446
  • Ileana Garza-Rojas: 3.030
  • Kim Brady: 2.904
  • Tara Hrbacek: 3124
  • Randy Schackmann: 3,116

Sedir Tepesi

1. sıra

  • Gayle A. Sims (rakipsiz)

2. sıra

  • DeAundra Sürüsü: 448
  • Carma Morgan: 535

koppel

1. sıra

2. sıra

3. sıra

  • Carol Lacey McGuire: 1.022
  • Anthony Tepesi: 2.082

Dallas

4. bölge

Dallas ISD mütevelli heyeti üyesi Karla Garcia, koltuk için ikinci maçında rakibi Camile White’ı takip ediyordu. Güneydoğu Dallas, Pleasant Grove, Balch Springs ve Seagoville.

  • Camile D. Beyaz: 268
  • Karla Garcia: 204

DeSoto

1. sıra

  • Cynthia Watson-Bankaları: 1.064
  • Shanta Düren: 488
  • Rickyl Wesson: 896

2. sıra

  • Terrence M. Üstte: 823
  • Chasiti McKissic: 1.594

Duncanville

1. sıra

  • Tom Kennedy: 1,156
  • Jacqueline (Jackie) Kültür: 1.345

2. sıra

  • Antrenör Phil McNeely (rakipsiz)

3. sıra

  • Janet Veracruz (rakipsiz)

Frisko

Frisco çok sayıda yakın okul yönetim kurulu yarışı gördü. Görevdeki Gopal Ponangi, Angela Dunford’dan 1. Sıra için bir meydan okumadan sağ çıktı. 2. Sırada, görevdeki Natalie Hebert, rakibi Marvin Lowe ile ikinci tura çıkacak. Ve 3. Sıra için Stephanie Elad, Dustin Paschal’ı kıl payı mağlup etti.

1. sıra

  • Angela Dunford: 7.259
  • Gopal Ponangi (görevdeki): 7.634

2. sıra

  • Natalie Hebert (görevdeki): 5.936 *
  • Marvin Lowe: 5,989 *
  • Kelly Karthik: 3.095

3. sıra

  • Dustin Paschal: 6.452
  • Timothy Soto: 771
  • Stephanie Elad: 7.646

Çelenk

1. sıra

  • Robert Duckworth: 3.143
  • Larry Glick: 4.708

2. sıra

3. sıra

  • Linda Griffin (rakipsiz)

Büyük Prairie

Grand Prairie ISD’de görevdeki Burke Hall, üç kişilik bir yarışta rakibi Amber Moffitt’i takip etti ve muhtemelen bu ay ikinci turda ikinci oldu.

6. Bölge

  • Emily Liles (görevdeki): 830
  • Chris Riddick: 596

Büyük Yer 7

  • Burke Hall (görevdeki): 1301
  • Patty Harris: 706
  • Amber Moffitt: 1.315

Grapevine-Colleyville

Yönetim kurulunun tartıştığı Grapevine-Colleyville ISD’de yarışlar çok yakındı öğrencilerin ırk ve cinsiyet bilgilerine erişimini kısıtlamak. Tartışmalı bir öneriye göre, bölgede insan cinselliğini ele alan herhangi bir materyal “potansiyel olarak pornografik” olarak etiketlenecek.

3. sıra

  • Louie Sullins: 4.249
  • Tammy Nakamura: 4.772

4. sıra

  • Kathy Florence-Spradley: 4.841
  • David Stine: 4.098

Irving

5. bölge

  • Jim Scrivner: 121
  • AD Jenkins (görevdeki): 457

Lancaster

3. Bölge

  • Temika S. Whitfield: 87
  • Sharonda Phenque Bahisleri: 45

3. Bölge

  • Chenique Lewis: 21
  • Deshia Renae Lee: 80
  • Carolyn Ann Morris: 125

Lewisville

3. sıra

  • Samuel Griffith: 1,602
  • Sheila P. Taylor: 6.930 *
  • Pam Johnson: 5.853 *

* 24 Mayıs’ta ikinci tur seçime gidecek

4. sıra

  • Staci L. Barker: 6.033
  • Katherine Satışlar: 8.056

5. sıra

  • Chris Bowen: 6.740
  • Jenny Proznik: 7.474

Richardson

Eleştirel ırk teorisi sorunu, bu banliyö okul bölgesinin seçimlerine sızdı. Bazı Richardson seçmenleri postacılar CRT harfleri ile bebek blokları ile dekore edilmiştir.

El ilanlarında, “RISD okulları, “kritik ırk teorisi” saçmalığını öğretmekle çok meşgullerse, temel bilgileri öğretemezler.

2. Bölge

  • Eron Lynn (görevdeki): 659
  • Sherry Clemens: 1.536
  • Vanessa Pacheco: 1.562

5. bölge

  • Kile Kahverengi: 624
  • Rachel McGowan: 2955
  • Ocak Stell: 2,220

Leave a Comment